24. 10. 2015 PODZIMNÍ MĚSTSKÝ PŘEBOR BRNO

Podzimní říjen pomalu končí a poslední říjnové plavecký závod pro TJ ŽĎÁR je za námi.
Byl jím 24. října Podzimní Městský přebor žactva v Brně. V tomto závody nabitém měsíci
šlo o nejúspěšnější sobotu – 2 plavkyně, 10 startů, 9 medailových umístění, 4 zlata.
Náš oddíl reprezentovaly Zina Polívková a Katka Mičková a ve velké konkurenci 14 oddílů
převážně Brna a okolí a jejich 243 závodníků, nenechaly žádný start bez povšimnutí.
Bilance je skvělá a můžeme jen doufat, že holkám forma vydrží, protože se blíží
nominace na MČR v listopadu a samotné prosincové mistrovské soutěže jsou za dveřmi.
Osobní rekordy padaly, hlavně Katka dokázala stáhnout obě dvousetmetrové tratě pod tři minuty.
Také zatím platí, co start na 100m VZ, to lepší čas a osobák. Zina ve své prsařské disciplíně opět
potvrdila, že je to styl, který jí sedí. A podala výkony, které jí mohou závidět.
Na 100m P svým 1. časem mohla zaútočit i do řad všech starších a tam by získala celková 3. místo.
Pokud bychom započítali i kluky, brala by 4. krásné místo.
Na tuto stovkovou a potom i na padesátimetrovou trať vždy doplavala s ohromným náskokem,
což je u těchto krátkých tratí výjimečné.
Nelze než popřát tento průběh závodů ( přijely, zaplavaly, vyhrály a odjely) dalších pár let dopředu…