16. 2. 2019 VYSOČINA CUP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

17. ročník našich plaveckých závodů je úspěšně za námi a můžeme jen doufat, že byli všichni spokojeni s výsledky práce rozhodčích, pomocníků, ale i se svými plaveckými výkony…

Krásné skoro jarní jitro nás probudilo a plni očekávání jsme nastoupili na ždárském bazéně, kam posléze dorazilo 130 závodníků se svými trenéry. Nutno říct, že to byla hodně prořídlá startovní listina, díky chřipkám a dalším nemocem, ale zase se všechno krásně stihlo a my opustili celý bazénový areál dříve, než jsme měli. A hlavně se opět konečně stihly naše smíškovské štafety 6x50VZ, které jsme pár let vypustili, protože nás tlačil čas.

V našich limetkových řadách nastoupilo 26 plavců, někteří zakoušeli pocit prvních závodních startů, někteří si tryskem upravovali osobní rekordy.  Osobáků padlo v tomto dni krásných kulatých 50. Také to párkrát cinklo, i když s našimi perníkovými medailemi to jde moc těžko. 5x naši vybojovali první místo a byli to: Tomáš Kejval, Veronika Kozárová (2x), Otto Polívka, Jáchym Vranka. Taktéž 5x dokázali vyplavat stříbrné umístění: Veronika Červinková (2x), Nella Hrubá, Otto Polívka, Jáchym Vranka. A dvě vylovené třetí umístění od plavců: Tomáš Kejval a Sofie Munzarová. I výsledky dalších našich závodníků jsou výborným počinem.

Toto je skvělá bilance na začátku sezóny a do dalších závodů můžeme očekávat jen a jen krásné výkony… Všem děkujeme za úžasnou reprezentaci a přejeme spousty dalších úspěchů.

Oficiální výsledky

Fotky

vysledky_vc2019_01a

vysledky_vc2019_02a

vysledky_vc2019_03a