20. 1. 2024 JINDŘICHŮV HRADEC, ČESKÁ TŘEBOVÁ

Letošní sezóna LÉTO 2024 nám začala poměrně brzo. Hned v půlce ledna jsme vyrazili závodit a dokonce dvěma směry. Starší si udělali výlet do Jindřichova Hradce a mladší do České Třebové.

20. 1. 2024 VAJGARSKÝ SNĚHULÁK

Naše starší parta Limetek si mrazivým ránem razila cestu do Jihočeského kraje a rybník Vajgar měla celý den na očích. Ale moc neměli čas sledovat bruslaře, protože voda v jiném skupenství byla jejich cílem.

V začátku sezóny se rozjeli krásně. V 10 plavcích si vyplavali 38 osobních rekordů. Také pár medailí posbírali, dvě první, jedno druhé a jedno třetí místo a samozřejmě i bramborové byly. Na začátek sezóny to byl pěkný počin. Jen tak dál.

20. 1. 2024 O TŘEBOVSKOU MAŠINKU

Mladší Limetky se vydaly tmou a mrazem do Pardubického kraje a Česká Třebová je přivítala teploučkem ve svém pětadvacítkovém bazéně. Naši mladí začínající závodníci si vyzkoušeli svoje první větší závody. Takže osobní rekordy padali všem.

Přivezli si jednu stříbrnou medaili a spoustu brambor. Parádní start do závodního světa a přejeme spoustu dalších skvělých výkonů a zážitků z divokých bazénových vod.