20.-21. 5. 2023 KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ KRAJE VYSOČINA JIHLAVA

Konec května byl ve znamení Krajského mistrovství v Jihlavě. Sešli se zde všichni plavci našeho kraje z Jihlavy, Třebíče, Pelhřimova a Žďáru. Opět se zadařilo a plavalo se, jak jsme zvyklí a to všichni pěkně spolu.
Starší, mladší a všichni si zvládli odpočinout před startem a už jsme se na bazéně nebáli, jak nás tam bylo dříve málo. Přeci jenom jde o závod kvalifikační před mistrovskými vrcholnými soutěžemi.
Závod byl sestaven trošku jinak, než byli plavci zvyklí a tak se objevilo i pár diskvalifikací za nenastoupení ke startu. Ale viníci už to mají s trenéry vyříkáno…
Jinak závod opět skvělý, organizace svištěla a naše Limetky podávaly skvělé výkony. Celkem padlo 68 osobních rekordů. Vyplavali jsme 19 třetích míst, 17 druhých a 16 prvních míst.
Tak to byly parádní výkony pro nominace na vrcholné mistrovské soutěže. Ještě se nám podařilo při té příležitosti nechat vyškolit 6 nových rozhodčí a to je také velký úspěch.