23.10. 2021 VYSOČINA CUP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

(Předem omluva všem, kdo očekávali, že tato zpráva bude rychlejší… Což o to, rychlá by byla, kdyby se nezapomnělo ji pustit po vlnách internetu. Je to neomluvitelné, leč stává se to jednou za sto let.:-))

Naším posledním říjnovým závodem byl náš limetkový závod – VYSOČINA CUP PODZIM 2021.

Tentokráte jsme nemuseli opouštět teplo peřin moc brzo. Třeba i proto se v domácích vodách limetkovým plavcům plavalo skvěle. A snad i ostatním.

Nebyly prořídlé nejen naše řady, ale i ostatních oddílů a nakonec přijelo závodit 121 plavců, ti žďárskou vodu vařili celkem obstojně.

Našich 11 plavců bojovalo statečně a vyplavali si 18 osobních rekordů a dokázali vyplavat i medailová umístění. Na vyhlášení tak zazářilo i pár našich a ladili limetkovými barvami na stupních vítězů. Dohromady 2 třetí místa, 3 druhá a 7 prvních umístění. Docela úspěšná podzimní žeň.

Jako poslední závod se tradičně plavou štafety 6x50m VZ, kdy je podmínkou mít ve štafetě trenéra. Tady bychom chtěli všem zúčastněným poděkovat, že do toho šli a do příště zas půjdou (v mnoha případech se do vody nedostali dlouho, ale to se nezapomíná…). A tímto dali možnost svým i jiným plavcům, plavat v jedné „nádržce“ s držiteli jakýchkoli rekordů nebo prostě jen se svým trenérem (kdy se jim to zase poštěstí?). V letošním roce plavali s olympionikem a reprezentantem ČR (tím byl trenér TJ Znojmo Květoslav Svoboda). A kdo zvítězil? Všichni. Bojovali statečně a ze všech sil a zaslouží všichni velkou gratulaci.

Děkujeme všem a příští rok na jaře se těšíme znova.

VÝSLEDKY

FOTKY