23. – 24.5. 2015 KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ

23. – 24. 5. 2015 KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ
Prvním krokem k účasti na mistrovských soutěžích v plavání – léto 2015, bylo dobře zaplavat na Krajském mistrovství žactva, dorostu a dospělých. V sobotu 23. května se plavalo v Jihlavě a v neděli 24. května v Pelhřimově.
Naši plavci svůj první úkol splnili, někteří s větším štěstím, jiní s menším. Další krok už není v jejich rukách, tentokráte je na trenérech přihlásit zaplavané časy do příslušné soutěže mistrovství ČR (desetiletí, jedenáctiletí, mladší a starší žactvo, dorost…). Třetím krokem je už jen přijetí tohoto výkonu a může se jet…J.
Žďárští závodníci, dohromady v obrovském počtu 18 kousků, zápolili po oba dny s přibližně 110 plavci 5 oddílů Vysočiny. Snažili se zaplavat své nejlepší výsledky a v mnoha případech se jim osobní rekord zadařil. Někteří zakusili své první závody a start se jim velice povedl a jen tak dál…
Nejmladší plaváčci si vyzkoušeli až vody pelhřimovského bazénu a dařilo se jim bezvadně. Své tratě projeli rychlostí štiky a své první osobní rekordy už zapsali do deníčků a mohou jen a jen vylepšovat.

Fotky

Oficiální výsledky Jihlava

Oficiální výsledky Pelhřimov