23. – 27. 8. 2021 PLAVECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Rozjíždíme novou sezónu, už ZIMA 2021 a snad se nám podaří i delší dobu plavat ve vodě a dát do své svalové hmoty a celkové fyzické kondice i více než jenom pár kilometrů. A snad nám to bude umožněno už napořád. Pojedeme, co to dá a třeba to už vyjde.

A jak začneme??? Samozřejmě tradičně, soustředěním I., II. a III. družstva. Naše domácí plavecké soustředění ve vodách žďárského bazénu se bude konat tradičně v posledním srpnovém týdnu v dopoledních hodinách.

23. – 27. 8. 2021 každý den od 10:00 – 11:30

Teď ale asi nejdůležitější věc. Bohužel není to vše a musíme vám předat i podmínky vstupu. Vstupujeme sice na území známé a nám milé, ale toto území je pořád ještě okleštěné vládními podmínkami. Takže trenér nebude mít žádný vliv na vstup plavce na trénink. Plavec bude náš a zodpovědnost za něj přebíráme až v době, kdy bude vpuštěn přes turnikety před šatnami. Musí tedy splňovat podmínky vstupu a jimi se prokázat u pracovníka recepce plaveckého areálu. A budeme prověřováni každý den!!! Takže, prosíme, je potřeba stále mít nějaký platný doklad u sebe.

Podmínky vstupu

– ukončené očkování

– 7 denní PCR test

– 72h antigen test z laboratoře

– prodělání Covidu do 180 dnů

– samotest na místě – vždy pro jeden vstup

(je možné donést si jakýkoliv svůj test nebo je možnost zakoupení v bufetu bazénu

za 80,- Kč, který je za minutu je hotový a tímto testem se na místě a před zraky

pracovnice recepce otestovat)

Doufáme, že se nenecháte odradit podmínkami tréninku a přijdete v hojném počtu.

Těšíme se na vás, Vaši trenéři.