26. 6. 2021 PLAVECKÉ ZÁVODY KRAJE VYSOČINA JIHLAVA

Poslední červnovou sobotu se uskutečnily, po více než roce, závody. Mohli jsme se jich zúčastnit sice v omezeném počtu, protože vládní nařízení byla neúprosná, ale i tak některé vyšachovali nemoci, výlety… Nakonec se našich osm plavců v konkurenci oddílů z kraje neztratilo.

Závodů se zúčastnilo 6 oddílů Kraje Vysočiny, 90 závodníků se 402 starty. Šlo o rychlé, stručné, a po více než roce bezzávodní aktivity, nádherné, naplňující a nadějné závody. Všichni si tuto atmosféru užívali, a to nejen závodníci, ale i trenéři nemohli dospat. Pro žďárské plavce ozvláštněné ještě beztréninkovou přípravou, takže z „čisté vody“ rovnou do závodního tempa. Šlo to, neutonuli, ale určitě budeme mít co dělat po prázdninách JJJ.

A bilance pro žďárské limetky…

Ze svých 48 startů, každý plaval a závodil šestkrát, si vyplavali 27 osobních rekordů, šest 1. míst, 9x si doplavali pro místo druhé a dvě 3. místa.

Krásné závody a už se těšíme na všechny podzimní tréninky a zasloužené závodění. Samozřejmě už víme, jak to taky může dopadnout, ale nezbývá než doufat, že to rozjedem…

 

A

 

 

 

 

 

 

Oficiální výsledky

Fotky