29. 2. 2020 VYŠKOVSKÝ HROŠÍK VYŠKOV

Dalšími závody byl pro mladší Vyškovský Hrošík. Desetiletí si zaplavali stovkové tratě a mladší bojovali na padesátkových.

Velmi početná skupinka zástupců Limetek si s dalšími plavci z 19 oddílů Čech i Moravy poradila skvěle. Bylo z toho mnoho skvělých umístění a úžasných 31 osobáků. Skoro u většiny našich plavců platilo, co start, to osobní rekord.

Mezi nejlepší patřila a taky jediná na medailových umístěních byla VERČA KOZÁROVÁ, která proměnila čas na 100P v zlatou příčku a 100Z v bronzovou. Dalšími úspěšnými, ovšem v bramborových místech, byli Bára Brabcová, Verča Kozárová, Sofie Munzarová, Julie Navrátilová, Otto Polívka (ten šel dvakrát). Je vidět, že zima byla dlouhá a i na Vysočině dochází zásoby, tak snad je doskladněno a už začnem plavat i pro bedny… :-). Také svůj kalich hořkosti si vypil Marek Anděl. V diskvalifikacích byl velice úspěšný, co start, to disk. Pro tento rok splněno a dál už jen dobře a platně.

Za krásnou limetkovou reprezentaci děkujeme a mnoho dalších úspěchů přejeme.