LETNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2023

Další víkend byl také mistrovský. Tentokráte pro mladší i starší žactvo.

MLADŠÍ ŽACTVO 2011 MLADÁ BOLESLAV

99 klubů přihlášených a náš jediný zástupce se svými kvalifikačními časy vešel i do 208 nejlepších plavců ročníku 2011 v celé ČR a nakonec 78 klubů přijatých. To byl velký úspěch pro naše plavání. Kuba Z. si tuto účast vyplaval ve svých prsových disciplínách. Osobáček už se nezadařil a druhý start se už vůbec nepodařil, ale zkušenost na vrcholných závodech byla zasloužená. Děkujeme za reprezentaci.

STARŠÍ ŽACTVO 2009 – 2010 PLZEŇ

Do Plzně se přihlásilo 113 oddílů Čech a Moravy a naši 4 závodníci se dokázali svými časy kvalifikovat do vrcholné soutěže sezony. Bohužel Verča Č. onemocněla a tak Limetky vyrazily jako tři mušketýři (tentokráte opravdu bez čtvrtého) a mezi ostatními 99 přijatými kluby se neztratily.

Prsové disciplíny zaplavali skvěle, na padesátkovém bazéně se špatně vyrovnává osobním rekordům z bazénu pětadvacítkového, ale i to bylo zdoláno o šest setinek. Bára B. ovládla svoje disciplíny bravurně, co start, to bedna. Kratší trať 100P zvládla s druhým nejlepším časem v republice v ročníku 2010. A na 200P ještě přidala třetí celorepublikové umístění. V těsném závěsu doplavala na pátém místě i Verča K. Holky tedy zabodovaly a ve výsledkové listině se to limetkově zelenilo. Tomáš K. se nenechal zahanbit a na trati 100P si vyplaval osobák. Skvělé výkony a spokojení žďárští plavci si mohli ujíždět večerem k domovu.

Velké díky za reprezentaci a gratulujeme k výkonům.